نتایج جستجو برای عبارت :

سرگرم چه جیزی هستیم؟

معمولا از گوگل و موتور جستجو قدرتمند آن در طول روز به مراتب بهره می‌بریم؛ اما این موتور جستجو در کنار داده‌ها و اطلاعات جدی و ارزشمندی که می‌دهد، ترفندهای مخفی سرگرم کننده‌ای نیز دارد که گاهی می‌توان با آن‌ها برای مدتی وقت گذراند و سرگرم شد. در اینجا هشت نمونه از این ترفندهای جالب و سرگرم کننده را به شما نشان می‌دهیم.
به گزارش «تابناک» ترفندهای مخفی در همه جا پیدا می‌شوند؛ در سیستم عامل‌ها، برنامه‌ها و اینترنت و موتورهای جستجو. گو
سر گرمی مردم از طریق رسانه، اخبار و روزنامه ها و تصویب قانون های نادرست نه تنها حکایت این روزهای جامعه ما است بلکه سالها است که مردم ما اینگونه سرگرم شده اند.
زمانی با اخبار فوتبال اندر احوالات فلان مربی خارجی یا بازیکن فوتبال که میلیاردها تومان پول دریافت کرده و قهر کرده و رفته! و حالا مسئولین ما هواپیما می فرستند تا بیاید یا خودشان به دنبال او می روند!
زمانی با چند برابر شدن قیمت مسکن و خودرو توسط دلالان!
زمانی با نرخ ارز و طلا!
 زمانی با
تاریخ تبدیل انسان‌ها به «مصرف‌کننده»
ما به قدری به سبک زندگی مصرفی عادت کرده ایم که قادر به تصور زندگی بدون این همه کالا نیستیمخیلی از فوایدی که برای مصرف شمرده شد در واقع نتایج مصرف گرایی اند و نه الزاما فوایدش. هدف تولید باید رفع نیاز ها باشد. اگر اقتصاد را این بگیریم قطعا جامعه شکل دیگری به خود می گیرد. احتمالا خیلی از توسعه ها و تکنولوژی ها و پیشرفت ها را نداشتیم ولی آیا مهم است ؟ آیا پیشرفت به تکنولوژی است؟ این که هر روز گوشی های جدیدتر
امروز بازی Flip Skater را در  آیتونزوان معرفی می کنیم که بسیار
سرگرم کننده و مهیج است. شما در این بازی در نقش یک اسکیت باز حرفه ای
ایفای نقش خواهید کرد و باید از موانع و سکوهای پرتاب عبور کنید. این بازی
هم اکنون به رایگان در اپ استور عرضه شده که پیشنهاد می کنیم حتماً آن را
دریافت نمایید
ادامه مطلب
کریستن استوارت با جعل هوشیاری سیگورنی ویور در زیر آب کاری فراتر از سطح انتظار انجام داده است. این فیلم از گونه امثالِ بیگانه است، اما با این تفاوت که دارای محیطی در بستر دریای عمیق است. از نظر شکل و شمایل فیلم UNDERWATER مانند فیلم های هیولایی دهه نودی هالیوود است، البته منظورم این نیست که فیلم چیز بدی می باشد. ما در دهه نود هالیوود با آثاری در درجه B مواجه می شدیم که به تقلید از فرمول بیگانه ریدلی اسکات می پرداختند، مانند فیلم های Deep Rising و The Relic ای
سر گرمی مردم از طریق رسانه، اخبار و روزنامه ها و تصویب قانون های نادرست نه تنها حکایت این روزهای جامعه ما است بلکه سالها است که مردم ما اینگونه سرگرم شده اند.
زمانی با اخبار فوتبال اندر احوالات فلان مربی خارجی یا بازیکن فوتبال که میلیاردها تومان پول دریافت کرده و قهر کرده و رفته! و حالا مسئولین ما هواپیما می فرستند تا بیاید یا خودشان به دنبال او می روند!
زمانی با چند برابر شدن قیمت مسکن و خودرو توسط دلالان!
زمانی با نرخ ارز و طلا!
 زمانی با
این روزها باید یه جورایی خودمون را در خانه سرگرم کنیم. قرنطینه خانگی اگر با برنامه ریزی مناسب همراه نباشه، حسابی خسته کننده است. 
یکی از چیزهایی که همیشه علاقه داشتم یاد بگیرم کنده کاری روی چوب بود. ولی متاسفانه اقدام به خرید ادوات مربوط بهش نکرده ام. ولی حتما باید یادم باشه که در اولین فرصت بعد از رفع این بلای کرونا، بروم و وسیله هاش را بخرم. بهر حال همیشه عاضق کار با چوب بوده ام.
ولی فکر کردم چه کار دیگه می تونم انجام بدم. یکی از چیزایی که به و
گوگل برای سرگرم‌کردن مردم در روزهای قرنطینه،‌ مجموعه‌ای از بازی‌های کوتاه را در قالب Doodle دردسترس قرار داده است که می‌توانید همین حالا تجربه کنید.
گوگل به‌مناسبت‌های مختلف نظیر تولد و سالگرد و رویدادهای خاص لوگو صفحه‌ی اصلی خود را تغییر می‌دهد. لوگو‌های تغییریافته و موقتی گوگل با نام دودل (Doodle) شناخته می‌شود و به‌طورکلی جذاب است. گوگل گاهی اوقات بازی‌های تعاملی و کوتاهی
ادامه مطلب
یکی از کارهای سرگرم کننده ای که در این روزهای کرونایی میتواند دلچشب باشد، تماشای فیلم و سریال است. در این نوشته یکی از فیلمهای جذاب و دیدنی را معرفی خواهیم کرد و دذر انتهای همین پست میتوانید جذاب ترین فیلمهایی که دیده اید را به دیگر کاربران معرفی کنید.
فیلم سینمایی یازده یار اوشن «Ocean’s Eleven» فیلمی مهیج و سرگرم کننده است که ژاپنی ها در سال ۲۰۰۱۱ آنرا ساخته اند.
این فیلم پرستاره اثر استیون سودربرگ، اولین قسمت از سه‌گانه‌ سرگرم‌کننده “اوشن”
اگر چیزی دنیای اینترنت را با یک انفجار بگیرد ، این یک فیلم است. دیگر نیازی نیست فرد روی رایانه متمرکز شود و سعی کند چیزی را بخواند زیرا می تواند در یک فیلم سرگرم کننده باشد. نکته جالب این ویدئو مهم نیست که چقدر سرگرم کننده باشد ، با بازتاب ها و حرکات خود …The post وبلاگ نویسی در مقابل وبلاگ نویسی appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3dw0jgg
مشاهده مطلب در کانال
جای تعجب نیست که نمونۀ بارز ادبیات دوران ما «سِبُک» و آسان شده است که بی‌رودربایستی اعلام می‌کند هدف اصلی و در واقع یگانه هدفش، سرگرم کردن خواننده است؛ اما بهتر است روشن‌تر حرف بزنم:

من به‌هیچ‌وجه نویسندگان این ادبیات سرگرم‌کننده را محکوم نمی‌کنم، چون به‌رغم کم‌مایگی متنی که می‌نویسند، نویسندگانی به‌راستی چیره‌دست‌اند.

اگر امروز کم‌تر نشانی از آن بی‌پروایی و خطر کردن‌های خاص جویس و وولف و ریلکه و بورخس می‌بینیم، همه‌اش را
 هتل داری حرفه ای که با نام کامل Hotel Empire Tycoon – Idle Game Manager Simulator در گوگل پلی عرضه شده است یک بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب در سبک مدیریتی از دسته بازی های شبیه سازی است که با گیم پلی کلیکر و تفننی خود می تواند حسابی شما را سرگرم کند. این بازی توسط استودیوی اسپانیایی Codigames ساخته و به صورت رایگان در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است.Codigames از جمله استودیوهای بازی سازی است که
ادامه مطلب
چند قابلیت جالب و سرگرم کننده از گوگل که شاید از آنها بی خبر باشید!
در این مطلب قصد داریم تا چند راهکار ساده و جذاب را در اختیارتان قرار دهیم که برایتان بسیار سرگرم کننده خواهد بود. در ادمه برای سرگرمی روز جمعه این چند قابلیت را انجام دهید و از آنها لذت ببرید.
رازهای مخفی و سرگرم کننده از گوگل
اگر می خواد از طریق گوگل وارد شهر جادوگر اوز شوید باید با تایپ wizard of oz در گوگل بر روی یک جفت کفش جادویی کلیک کنید با این قابلیت آشنا شوید. سپس باید بر روی گ
از دیشب تا حالا پست قبلیم رو مخم راه رفت، تا در نهایت طاقت نیاوردم و پاکش کردم. اما حوصله اینکه توضیح بدم چرا رو ندارم اصلا.
خونه برام به غریبی روزای اول نیست. میشینم و خوم رو با لپ تاپ یا گوشی سرگرم میکنم. میشینم و برام عجیب نیست که مامان وسط هال نماز میخونه. مهدی مدام راه میره، با هدفونش هر یه ربع مسیر آشپزخونه و اتاقش رو میره و میاد. بابا معمولا توی اتاقشه و سرگرم کتاباش و تلویزیون. هر بار که رفتم تو اتاقش راز بقا میدیده یا کشتی کج. اون دو تا کف
Almost a Hero v3.2.4 + Mod – بازی کلیکی محبوب و سرگرم کننده اندروید
دیتا+نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
Almost a Hero – RPG Clicker Game with Upgrades بازی محبوب، پرطرفدار و سرگرم کننده در سبک بازیهای نقش آفرینی – کلیکی از استودیوی بازیسازی Bee Square Games برای اندروید است که جدیدترین آپدیت اش همزمان با انتشار به درخواست شما به همراه مود برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! داستان کلی بازی Almost a Hero درباره 9 آدم بی مصرف است که قدم در
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «آن توطئه‌های نرمی که همه از آن حرف میزنند، فلج کردن
نسل جوان است؛ سرگرم کردنش به شهوات،‌ سرگرم کردنش به کارهای بیهوده،‌
بازی‌های کامپیوتری و ...، مبتلا کردنش به مواد مخدر، ناامید کردن؛‌ اینها
فلج کردن نسل جوان است.»
۱۳۹۸/۰۳/۰۱
نشسته گرد سفر روی شانه ی روحم 
رفیق راه من این جسم بی سر و پا نیست

تمام شهر به تعبیر خواب سرگرم اند 
کسی معبر بیداری من اما نیست

ز ریگ ریگ بیابان شنیده زخم زبان
حریف درد دل رود غیر دریا نیست

+ نشانی - حالا که می روی - محمد معتمدی
در مدینه روزى پیامبر صلى الله علیه و آله اسلام صلى الله علیه و آله وارد مسجد گردید، چشمش به دو اجتماع افتاد که در دو دسته تشکیل شده بودند و هر دسته اى حلقه اى تشکیل داده و سرگرم بودند؛ یک دسته به عبادت و ذکر خدا، و دسته اى به تعلیم و تعلم و یاد دادن و یاد گرفتن سرگرم و مشغول بودند. حضرت از دیدن هر دو دسته مسرور و خرسند گردید و به همراهانش فرمود:این هر دو دسته کار نیک نموده و بر خیر و سعادتند. لکن من براى دانا کردن و دانا شدن مردم فرستاده شده و مبعو
دانلود آهنگ جدید
باید اینو میفهمیدم از اون اول دلت خوشحال نبود با من
من خودم کردم که لعنت بر خودم باد به این آتیش زدم دامن
تو به شوخی همه حرفاتو بهم گفتی من ساده نفهمیدم
توی قلبت هیچ جایی نبود واسم من فقط برای هیچ و پوچ جنگیدم
فکر میکردم شوخیه وقتی میگی دوسم نداری
شوخیه وقتی میگی کی از سرم دست بر میداری
فکر میکردم که ته دلت بهم علاقه داری اشتباه میکردم
من برات غریبه بودم اشتباه کردم بازیچت بودم فقط تورو سرگرم کردم
حالا میرم تا روزای خوبت برگر
به نام خداوند هستی بخش. 
چند سالی است که به لطف خدا سرگرم و دلخوش به دنیای حقوقخوانی ام. در این مدت هر آنچه از خوانده هایم را که به آوردگاه مباحثه با دوستان بردم یا در معرض نقد ایشان نهادم, برایم ماندگار شد و آنچه را از باب کاهلی یا بخل مکتوم داشتم از میان رفت. ایجاد این وبلاگ نیز برای ثبت خوانده ها و نظرهاست و امیدوارم آغازی باشد بر تداوم ماندگارها.
بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد. تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه 106 بازی فلش را در انواع موضوعات اکشن ، مسابقه ای ، فکری و … جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی

بازی آمیرزا یک بازی متفاوت، سرگرم کننده و فوق العاده جذاب در سبک کلمات است که شما را به چالشی بزرگ و شیرین دعوت می‌کند. هدف بازی پیدا کردن کلمات مورد نظر از بین حروف بهم ریخته شده است. در این بین شما باید هوش و ذکاوت خود را در بین بزرگان و میرزاهای عرصه کلمات محک بزنید و اعتبار خود را افزایش دهید؛ از میرزا دلاک مشتمالیان گرفته تا میرزا عالم خرمند همه و همه رقیبان سرسختی برای شما خواهند بود. این بازی بیش از 500 مرحله متفاوت همراه با ده‌ها شخ
امروز از صبح افتادن رو دور نق نق و غر که همه بازیها تکراری شدن دیگه چیکار کنیم، خسته شدیم از حیاط رفتن.تو بیا با ما بازی کن.بیا فلان کار رو بکنیم بیا کیک بپزیم و غیره.این یک هفته انواع بازی ها رو امتحان کردن و همه چیز یکنواخت شده دیگه.فردا هم احتمالا مدرسه ها باز هستن و نمیدونیم که باید چیکار کنیم.بفرستیم دخترک رو یا نه.دیگه اعتمادی به هیچکدوم از حرفاشون نیست و وقتی میگن سلامتی و جون تک تک بچه هاتون برای ما مهم است، اتفاقا همون جاییه که باید ترس
آدمک های بی جان اما زنده

شاید فکر کنید که چطور ممکن است چنین چیزی پیش آید. باید در جواب شما بگوییم که اگر شما هم از دوستداران لگو و اسباب بازی های لگو باشید خواهید دانست که با خرید آدمک های لگو به چنین حسی دست یابید.
این اسباب بازی دوست داشتنی علاوه بر کودکان ، بزرگسالان بسیاری را نیز شیفته خود کرده است. کمتر کسی را خواهید یافت که تا به امروز با آجرهای لگو بازی نکرده باشد و یا خانه ای را با آن نساخته باشد. آدمک لگو نیز یک محصول دیگر از شرکت لگو
در این تاریکی ملعون تنهایم. تنهاتر از تنها. رسید آن روز که انتظارش را می‌کشیدم. میم عاشق و دور. از ح جدا شدم و سرگرم خودش است. بی‌کس شبیه خیالاتم برای آینده‌ای که رسید روی تخت تنها.
بسم از قبول عامی و صلاح و نیک نامی.
دنیا ... آی دنیا .... آآآی دنیا ......
نجات دهنده در گور خفته‌ست.
خیلی سخته تصمیم گرفتن / ولی بعد از این درسته که دیگه کامپیوتری نیست تا بتونم بیام ولی میتونم برم کافی نت هر هفته یه سری بزنم / از قبل هم که پست گذاشتم / ولی باز این وسط یه مشکلی پیش میاد / پس زمان های استراحت با چی خودمو سرگرم کنم!؟ / میتونه کتاب داستان باشه / مثلا رمانی چیزی! /شما چی پیشنهادی ندارید!؟
اپلیکیشن زنبور برای
کودکان یک برنامه سرگرم کننده و آموزشی است که برای آموزش و همچنین سرگرمی طراحی شده
است و به کودکان شما کمک می کند تا  سریع و
موثر یاد بگیرند.
 با استفاده از این بازی هوشمند، بچه های شما کلمه
جدید را بهتر و به درستی تلفظ می کنند و به خاطر می سپارند و
 مهارت های حافظه خود را تقویت می کنند.اپلیکیشن
زنبور
بازی سرگرم کننده آموزشی برای کودکان نوپا و کودکان
پیش دبستانی شما است
  بهترین برنامه آموزشی برای بچه ها
برای آموزش الفبا،
اینم بد دردیه که آدم دیگه هیچ جا دست و دلش به نوشتن نره ...اینکه کلمات رو دریغ کنی ... دیگه دلت نخواد احساس واقعیت رو هیشکی بدونه ... مخفی کنی درون خودت ... گاهی باید مچاله شد یه گوشه ... کتاب خوند ... یا فیلم دید ... یا ساعتها خوابید ... یا سرگرم کار شد ... آنقدر که یادت بره که می تونی چیزی بنویسی یا حرفی بزنی ...
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است ...
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
در جهان امروز ما تنوع سرگرمی‌ها بیشتر شده است ولی کماکان بسیاری از ما سرگرم نیستیم و حوصله ما خیلی اوقات سر می‌رود و لحظات کسل کننده‌ای را تجربه می‌کنیم. ما وقت بسیاری برای سرگرمی می‌گذاریم به خاطر اینکه فکر می‌کنیم سزاوار سرگرمی و تفریح بهتری هستیم. ما نیاز داریم که شاد باشیم، لحظاتی را دور از مشکلات خود سپری کنیم و زمانی را دور از جدیت دنیای اطراف خود به حالت فان بگذرانیم. بدین خاطر است که نیاز به سرگرمی در دنیای امروز به وجود آمده است
بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد.تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه 10 بازی فلش را در موضوع مسابقه ای جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی سرگرم کننده لذت کافی را
بازگشت به دنیای فیلم های جنایی و کارآگاهی و ادای دینی به آگاتا کریستی به همراه خاطره بازی و سرگرمی ولی نه فقط سرگرمی و خاطره بازی صرف، چاقوکشی فیلمی است در نگاه اول سرگرم کننده ولی در زیر متن خود حرف های دیگری نیز برای گفتن دارد.
ادامه مطلب

ابعاد بسته : 89 * 24 * 6 سانتی متر ابعاد میز اتو : 68 * 24 * 45 سانتی متر محدوده سنی : 3 سال به بالا کشور سازنده : ایران محبوب ترین بازی بچه های ایرانی مخصوصا دخترا خاله بازی بوده که بسیاری از ما از بازی با وسایل و چادرهای مادرمان از آن خاطره داریم. بازی برای کودکان لازم است و ما با انتخاب بازی مناسب برای فرزند خود میتوانیم علاوه بر اینکه او را سرگرم میکنیم زمینه رشد فکری و افزایش مهارت های او را نیز فراهم می کنیم یکی از علایق کودکان در بازی تجربه کردن ف
بررسی مطالب می تواند بسیار کسل کننده باشد. نه تنها تدریس برای شما خسته کننده است ، بلکه به این فکر کنید که دانش آموزان چه احساسی دارند! هنگام بررسی برای یک واحد یا کنکور سراسری ، سعی کنید فعالیت ها و بازی های کلاسی را که دانش آموزان را درگیر می کند ، در اختیارتان قرار دهید ، آنها را خسته نکنید. ترفند این است که آن را بسیار سرگرم کننده کنیم که دانش آموزان حتی متوجه نمی شوند که مطالب را مرور می کنند. چند مورد از ایده های معلم تست شده را در زیر امتح
بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد. تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه 15 بازی فلش را در موضوع مبارزه ای جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی سرگرم کننده لذت کافی را
بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد.تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه100 بازی فلش با شخصیت های محبوب کارتونی ویژه کودکان جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی سرگرم ک
سنت‌ها به همین راحتی حذف می‌شوند. کم کم یلدا، نوروز، چهارشنبه سوری و... به پایان خود می‌رسند و زندگی ماشینی جای تمام سنت‌ها را می‌گیرد.
یلدا نزدیک است. شبی طولانی که ایرانی‌ها دور هم جمع می‎شوند، آمدنِ زمستان را جشن می‌گیرند، انار و هندوانه می‌خورند، با آجیل، خود را سرگرم می‌کنند و القصه، در آخرین شب پاییز، حسابی خوش می‌گذرانند.
ادامه مطلب
بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد.تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه 35 بازی فلش را در موضوع مبارزه ای جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی سرگرم کننده لذت کافی را ب
سر زنگ انگلیسی بودیم ، دبیرستان امام خمینی. از اونجایی که معلم انگلیسی ما خیلی خسته کننده بود ، فقط منتظر یک سوژه بودیم تا یکم سرگرم بشیم، وقت کلاس رو بگیریم یا معلم رو سرکار بزاریم تا خلاصه از این حال و هوا در بیایم...
ادامه مطلب
شاید براتون سوال شده که چرا وبلاگ بنویسم ؟ مگه بى کارم ! اما من بهت میگم چرا وبلاگ بنویسى به کلى دلیل :1. چون وبلاگ نویسى و بروز نگه داشتن اون سرگرم کنندس2. چون هرکسى باید حرف خودش رو بزنه وافرادبه اون حرف گوش بدن و نظرات خودشون رو به شما بگن و باعث پیشرفت شما بشن3. باعث تقویت نویسندگى میشهدوستان دلیل اینکه چرا شما وبلاگ مى نویسید رولطفا بگید
پازل چوبی جورچین خانواده خرسی ۴ تایی

پازل چوبی جورچین خانواده خرسی 4 تایی یک بازی جذاب و آموزشی برای کودکان است کودک با خلاقیت خودش میتواند لباس ها و کفش های اعضای خانواده خرسی را عوض کند و حتی چهره های آن ها را خوشحال، غمگین و مضطرب کند.به عبارتی این پازل جورچین عمل جاگذاری اشکال، مفهوم تناسب، مفهوم لباس و حالت های صورت را به کودک آموزش میدهد. این وسیله سرگرم کننده مهارت آموز مناسبی برای کودکان است. خرید بازی فکری به کودکان کمک میکند تا با
یه کلمه هم داریم معنیش میشه علم شناخت حشرات :| Entomology. حالت اسمش هم میشه Entomologist.
بعد همش دارم تصور می کنم مثلا پسره رفته خواستگاری، بابای عروس میپرسه خب آقا داماد چه کاره ان؟ و خب بعدش... :| لابد بابای پسره باید بگه غلام شماست، پشه شناسی خونده :))
دیگه فکر کنم اوضاع م خیلی وخیم شده که با این فکرا خودمو سرگرم می کنم :|
+آموزش زبان با شامورتی بازی :))
دوست داشتم الان تو خونه می بودم و در حالی که سعی داشتم زینب رو سرگرم کنم یا بخوابونم، مشغول تمیز کردن ایوونا می شدم و تو دلم حرص می خوردم از اینکه چرا امیرحسین امروزم رفته سر کار و کی بریم خرید عید و اینا...
اما اینجا نشستم و دارم فکر می کنم اون سوزنی که می خواد آب نخاع بچمو بکشه چقدر دردش میاره و کی ایت ساعت ملاقات لعنتی تموم میشه که بعدش کاراش انجام شه و ببینن این چه کوفتیه... 
و آینده ای که هیچ نظری درباره ش ندارم و هیچ کسم هیچ توضیح دیگه ای بهم
افسانه های گرجی می گویند: «خدا مشغول آفرینش زمین بود که ناگاه گرسنه شد و تصمیم به سرو شامی بی نظیر گرفت. او به قدری سرگرم صرف شام بود که مقداری از غذایش بر روی بلندترین قله های منطقه قفقاز افتاد و پس از آن نیز تکه هایی از غذا بر روی سرزمین های اطراف پخش شد. بدین ترتیب سرزمین قفقاز و گرجستان به غذاهای بهشتی برکت یافت.»

ادامه مطلب
در بغض فرو رفتهدر وحشتِ تنهایییک گوشه در این عالمیک گوشه ی تنهایی

یک گوشه در این عالمصد بار ترک خورنصد بار دعا کردنیک روز تو می آیی...؟!

صد بار دعا کردندر حسرتِ این تفهیممستغرق این اغماافسوس ، نمی آیی...

مستغرق این اغماسرگرمِ کسی بودنسرگرم شدن با توسرگرمِ تن آسایی

سرگرم شدن با توسرمست شدن از هیچهی جرعه از این خالیهی فرضِ تو اینجایی...!

هی جرعه از این خالیهی فحش به هر چیزیمبهوت و فروماندهیک مرده ی سرپایی

مبهوت و فروماندهمبحوس شده در خو
Dragon Mania Legends – عشق پرورش اژدها بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای شبیه سازی اندروید از استودیوی معروف و پرآوازه گیملافت (Gameloft) است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز حدود 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است و به درخواست جمعی از شما عزیزان جدیدترین آپدیت اش برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! با نصب Dragon Mania Legends برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یکی از جالب ترین و زیباترین بازی های پرور
بابابزرگم به موهام نگاه کرد و گفت جای دستهای دخترم رو هنوز روش می بینم...موهام رو توی دستش گرفت و گریه کرد.
من اغلب شبها روی کاناپه ولو بودم و سرم روی پای مامان بود کتاب میخوندم؛ اینستا چک میکردم و مامان هم یا قرآن و کتاب میخوند یا تلویزیون میدید یا سرگرم گوشیش بود . بعد از مامان دیگه روی کاناپه نخوابیدم جز یک شب که از چهلم بابا اومدیم و سرم روی پای سعید بود خوابیده بودم. تا دستش رو برد لای موهام از خواب پریدم چون بوی مامان لحظه ای مشامم رو پر کر
اولین چیزی که وقتی فیلم را دیدم از همان دقیقه اول تا ثانیه ی آحرش(حتی تیتراژ پایانی آن) این بود که فیلم حتی یک لحظه ی خسته کننده و حوصله سر بر نداشت این یعنی اینکه فیلم رسالت اول خودش یعنی سرگرن کردن بیننده را به بهترین شکل ممکن تارانتینویی خودش انجام داده است.اما چرا فیلم سرگرم کننده است؟
ادامه مطلب
رسول اکرم صلّی اللَّه علیه و آله وارد مسجد (مسجد مدینه‌‌‌‌‌) شد، چشمش به دو اجتماع افتاد کهاز دو دسته تشکیل شده بود و هر دسته‌‌‌‌‌ای حلقه‌‌‌‌‌ای تشکیل داده سرگرم کاری بودند. یک دسته مشغول عبادت و ذکر و دسته دیگر به تعلیم و تعلم و یاد دادن و یاد گرفتن سرگرم بودند. هر دو دسته را از نظر گذرانید و از دیدن آنها مسرور و خرسند شد. به کسانی که همراهش بودند رو کرد و فرمود: «این هر دو دسته کار نیک می‌‌‌‌‌کنند و بر خیر و سعادتند.» آنگاه جمله‌‌
پنجره را باز گذاشته ام، شمعدانی های آن گوشهِ حیاط دلبری می کنند، سرگرم بافتن موهایم بودم که خدا سرک کشید، دستانش را گرفتم، آوردم کنار خودم، سخت به آغوش گرفتمش،من میگفتم و خدا لبخند میزد، دلم میخواست برای همیشه نگهش دارم، برای خودِ خودم، من خدا را، زندگی را، خودم را و این لحظه را سخت دوست دارم. 
میدانی زندگی طعمِ شکلات میدهد، امروز متوجه شدم که خدا هم شکلات دوست دارد :) 
هم‌اتاقی من این آخر هفته برای کمک رفت پلدختر.
من - چه خبر از لرستان، قادر؟
قادر - یاسین دیدی ما همیشه ته مونده لیوان چایی‌مون رو گوشه موکت اتاق می‌ریختیم؟ انگار که خدا ته مونده استکان چایی‌اش رو اشتباهی ریخته رو پلدختر.
من - :))))
ان شاء الله وقتی سر من هم خلوت بشه و چشن روز معمار به سرانجام برسه؛ برای کمک کردن می‌رم لرستان. خودم در نظر دارم با کانون فرهنگی یا هلال احمر، برای افزایش روحیه و سرگرم کردن بچه‌ها کار بکنم - تا خدا چی بخواد.
حضرت صادق ع فرمود همانا خدای عزوجل فرماید همانا خدای  عززوجل فرماید  هرکه بسبب ذکر من از درخو است و پرسش از من سرگرم شود  بطوریکه در خواست و حاجت خودرا فراموش کند باو بدهم بهتر از انجه میدهم بانکس که از من د.خواست کند  وذکر من اورا یر گرم تکرده. 2 ونیز انحضت ع فرمود همانابنده ای بخدای عزوجل حاججتی دار  وبه ثناوستایش  بر خدا و صلوات شود پس خدا وند حاجت اورابر اورد بی انکه در باره ان در خواستی کرده باشد 
بررسی بازار آخر هفته پوکت(ناکا مارکت)
ازار آخر هفته پوکت یا Naka Market یا حتی بازار آخر هفته Chaofa Variety Market ، یک بازار شبانه بی نظیر است که در نزدیکی جشنواره مرکزی در شهر پوکت واقع شده است.تایلند ها به بازار آخر هفته پوکت  "Talad Tairod" می گویند.
بازار آخر هفته پوکت بزرگ ، شلوغ ، داغ ، سرگرم کننده و تقریباً پرتلاش است! شما می توانید ساعت ها در اینجا قدم بزنید ، به دنبال این دستبند وسیع و جذاب هستید که این نوع بازار شب را سرگرم کننده می کند ، هر آنچه را که نیا

بین ریک اند مورتی و دیس‌اِنچنتمِنت، من قطعا دیس‌اِنچنتمِنتو انتخاب میکنم! 
   یکم معنی، یکم خوشگذرونی، یکم خندیدن بدون اینکه کاملا چندشت بشه:/
   +لوسی (لوسیفره مثلا! - جیفِ بالا) شخصیت مورد علاقه‌ی منه.
   بین (دخترِ) پررنگ‌ترین نقشو داره اما لوسی واقعا سرگرم کننده‌س^-^
هنر چیه؟
شاید ظاهرا به موضوع گروهمون، یعنی عدالت ربطی نداشته باشه، ولی دونستنش لازمه. پس به طور خلاصه:
ماجرا از این قراره: ادراک در کل به دو دسته تقسیم میشه: ادراک عقلی. ادراک حسی.
1-ادراک عقلی ریشه علم هست، و ادراک حسی ریشه هنر.
2-کسی که عادت داره مطالب رو عقلی بیان کنه، بالقوه دانشمند یا فیلسوفه، کسی که عادت داره مطالب رو حسی بیان کنه، بالقوه شاعر یا هنرمنده.
3-علم مربوط به خودآگاه دانشمند یا فیلسوفه، ولی هنر مربوط به ناخودآگاه هنرمنده.
4-اثر هن
مطالب بیشتر  در کانال تلگرامی ما
برای عضویت اینجا را کلیک کنید

دارکوب می‌تواند به هزار درخت هرکدام بیست بار با نوکش ضربه بزند و به هیچ چیزی هم نرسد جز این‌که خودش را سرگرم کرده باشد؛
و یا می‌تواند به یک درخت بیست‌هزار بار ضربه برند و به غذا برسد.

دانلود آهنگ جدید آفو به نام خودت باش
Текст песни Khodat Bash Afo
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باشБудь сумасшедшим и люби свою удачу
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باشВеселитесь с окружением
یک لحظه نخور حسرت عمرو که نداری

ادامه مطلب
گمونم بدترین اتفاق این روزا اینه که توی وبلاگم پست جدید نمیذارم. بهترینش؟ دوست جدیدم که هر روز نقطه اشتراک تازه ای بینمون پیدا میشه، تجربه های جذاب جدید و دنیای شلوغی که دور و برم ساختم، همکارام و دانش آموزام و محل کاریم که همگی رو دوست دارم. 
سرنوشت هم همچنان سرگرم شوخی کثیف خودشه و من رو با صدا و لهجه ای که دست کم توی این منطقه به ندرت شنیده میشه به بازی گرفته. 

Super Kickers League بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ورزشی و شبیه‌سازی می باشد که در سال 2020 توسط Xaloc Studios ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. طرفدار فوتبال بودن، سن و سال نمی‌شناسد! بارها و بارها دیده‌ایم از یک کودک کم‌ سن‌وسال گرفته تا پیرمرد یا پیرزن‌هایی که با تمام وجود خود عاشق تیم‌های فوتبال بوده و تمامی مسابقات باشگاه مورد علاقه خود را دنبال می‌کنند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، بازی کامپیوتری جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را برای شما
گاهی انسان در «خود» احساس پوچی و اضطراب می‌کند. در چنین حالی اگر انسان علت آن را بداند می‌تواند آن را رفع کند وگرنه برای فرار از آن خود را سرگرم و مشغول چیزهای دیگری ساخته، از سرابی به سرابی و از دردی به دردی دیگر پناه می‌برد و از درد درونی و درمان صحیح آن غافل می‌شود، و مشکل همان‌طور باقی می‌ماند. به همین دلیل، برای درمان صحیح باید بدانیم ریشه پوچی‌ها و اضطراب‌ها چیست.
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدصمیمیت قبل و در طول مقاربت با TROJAN روان کننده شخصی را آزاد کرده و آزاد کنید. شب را با یک ماساژ صمیمی شروع کنید تا حال و هوای خود را تقویت کرده و بازی های قبلی را سرگرم کننده تر کنید. هنگامی که همه چیز شروع به گرم شدن می کند ، حرکات شم
دیروز رفتم یه کارگاه گلدوزی خریدم، ازین دایره چوبی ها، که توش پارچه ی گلدوزی می مونه.
و چهار رنگ نخ گلدوزی.
من که گردن ندارم بشینم گلدوزی کنم، اما بدم نمیاد برخی اوقات باهاش سرگرم شم. رنگ هاش و تصور اینکه بتونم گل بدوزم خوشحالم می کنه.
با اینکه مادرم خیاط بوده، من حتی کوک زدن هم بلد نیستم. خواهرم خیاطی و گلدوزی و کاموا بافی بلده. من؟ هیچی.
نمی دونم به چه دلیلی اما مامان هیچ وقت استقبال نکرده یاد بگیرم و تقریبا مانع هم شده.
دیروز هم که آوردم نشونش
سفر تجاری شما سری جدیدی از Story Missions را نیز به صورت انفرادی و یا با Posse خود ارائه می دهد ، زیرا مگی فیک به شما در ساختن شغل خود کمک می کند و در این راه کمی انتقام می گیرد. هر ماموریتی برای پیشبرد مشاغل خود از مزایایی برخوردار است ، زیرا رقبا را از بین می برید ، دستور العمل های جدید را یاد می گیرید و یک مشتری ثابت ایجاد می کنید. با توسعه مخلوط های مختلف و توزیع در پنج ایالت ، بنگاه اقتصادی خود را گسترش دهید. همچنین می توانید با گسترش دادن کار شخصی خود
در پیش بیدردان چرا فریاد بی حاصل کنم
گر شکوه ای دارم ز دل با یار صاحبدل کنم
در پرده سوزم همچو گل در سینه جوشم همچو مل
من شمع رسوا نیستم تا گریه در محفل کنم
اول کنم اندیشه ای تا برگزینم پیشه ای
آخر به یک پیمانه می اندیشه را باطل کنم
زآن رو ستانم جام را آن مایه آرام را
تا خویشتن را لحظه ای از خویشتن غافل کنم
از گل شنیدم بوی او مستانه رفتم سوی او
تا چون غبار کوی او در کوی جان منزل کنم
روشنگری افلاکیم چون آفتاب از پاکیم
خاکی نیم تا خویش را سرگرم آب و گ
«کسی که دروغ می گوید و دروغهایش را هم باور می کند، دیگر هرگز نمی تواند حقیقت را دریابد، نه در خودش و نه در اطرافیانش؛ در نتیجه هم حرمت خودش را از بین می برد و هم حرمت دیگران. وقتی کسی رعایت حرمت خودش و دیگران را نکند، دیگر کسی را دوست نخواهد داشت و در نبودن عشق موقعی که می خواهد خود را سرگرم کند به شهوت و گناه رو می آورد، آنوقت در فساد و تباهی حالتی حیوانی پیدا می کند و همه این ها از دروغ گفتن به خود و به دیگران ناشی می شود.»
برادران کارامازوف، فئ
انسان علاوه بر جنبه مادی و جسمی، دارای جنبه معنوی و روحی هم هست و هر یک از آن ها در رسیدن به کمال مطلوب خود، برنامه های خاصی احتیاج دارند . یکی از برنامه هایی که جنبه معنوی دارد، تقوا و پرهیزگاری است . به این معنا که اگر انسان بخواهد خودش را از جنبه معنوی ارتقاء دهد و به عالم طهارت و رفعت متصل کند، اولین چیزی که باید بدان ملتزم بشود، جلوگیری از افسار گسیختگی خود است . او نباید خود را سرگرم لذت های جسمی و شهوات بدنی کند
ادامه مطلب
کنسول بازی سونی پلی استیشن که مخفف آن پی اس وان نیز هست در سال 1994 وارد بازار شد. این کنسول در نسل پنجم کنسول بازی قرار داشت و با سی دی های متنوع بازی خیلی از ماها رو سرگرم میکرد. کنسول بازی سونی پلی استیشن یک یکی از تحولات عظیم دنیای بازی های رایانه ای بود.
تاثیر کرونا بر روابط زناشویی در قرنطینه قرنطینه در هنگام شیوع کرونا ممکن است رابطه شما را خراب کند. قرنطینه در داخل خانه ، راهی برای متوقف کردن انتشار ویروس کرونا است. اما این بدان معنا نیست که همیشه سرگرم کننده باشد. این می‌تواند خسته کننده نیز باشد، می‌تواند تنهایی داشته باشد، می‌تواند تحریک کننده ادامه مطلب 
Special Forces Group 2 v3.9 + Mod – بازی فوق العاده “گروه نیروهای ویژه” مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانه
آپدیت جدید همزمان با انتشار
Special Forces Group 2 بازی فوق العاده زیبا، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن، تفنگی و شوتر از استودیوی Forge Games برای دستگاه های اندرویدی است که به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل عرضه شده است و تصمیم گرفته ایم ان را حضور شما دوستداران بازی های تیرانداز اول شخص در زمان واقعی و به صورت سه بعدی (3D) م
سلام دوستداران انیمیشن میراکلس
امیدوارم تو این اوضاع قرنطینه و کرونا حالتون خوب باشه!
میدونم روز های سختیه که هیچکاری برای انجام دادن ندارید و تمام مدت توی تلگرام و اینترنت ول میچرخید.
خوب من امروز براتون یه کار سرگرم کننده آوردم که شاید کمی از وقتتون رو پر کنه!
ادامه مطلب
وظیفه فلسفه عبارت است از آماده کردن نرم‌ترین فرود ممکن خواسته‌های ما بر روی دیوار ا‌نعطاف ناپذیر واقعیت.
..
وقتی چیزی سکوت اتاق غذاخوری را بر هم می‌زند؛ چرا وسط شام بروید و فقط به این دلیل که برده‌ها سرگرم صحبت هستند، شلاق را بیاورید؟

بخش‌‌هایی از کتاب تسلی بخشی ‌های فلسفه، آلن دوباتن
پادشاه کوچک بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده ی استراتژیکی از استودیوی بازیسازی Camel Games برای ANDROID , IOS است که در آن شما فرمانروایی قلمرویی را در دست می گیرید و تمام تلاش خود را برای هر چه قویتر شدن قلمرو به کار می گیرید و نیروهای خود را قوی تر و بیشتر می کنید تا در مبارزه با دشمنانتان پیروز شوید .
در بازی دشمنان هر لحظه ممکن است به شما حمله کنند ، پس باید از قلعه محافظت کرده و در زمان مناسب نیروهای خود را برای حمله به دشمن بفرستید.
اداه مطلب: https
هیچ دلیلی وجود ندارد که کودکان شما در
مهد کودک نتوانند از رنج مختلف فعالیت های بدنی و ورزشی لذت برده و سرگرم آن ها شوند.
با این حال فراموش نکنید که برخی از ورزش ها باید به نحوی اصلاح شده و شخصی سازی شوند
تا برای کودکان شما و شرایط سنی و فیزیکی آن ها امن و مناسب باشند.
به عنوان مثال به جای استفاده از توپ های
هاکی از توپ های کوچکتر استفاده شود و به جای تکل زدن در فوتبال از تکنیک های دیگر
استفاده شود.
بهترین ورزش ها برای کودکان در مهد کودک
⚽بسکتبال/
اگر به دنبال این هستید که با سرگرم کردن کودکتان به انجام کار های روزمره خود بپردازید ، تیم بیبی پرو به شما عروسک سگ پولیشی وین فان Winfun را پیشنهاد می کند. یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین اسباب بازی ها برای کودکان و نوزادان عروسک های پولیشی در طرح ها و سایز های مختلف می باشد. عروسک های پولیشی بسیار نرم و لطیف می باشند و باعث می شوند کودک بتواند آن را به راحتی در بغل بگیرد و با آن ها بازی کند. همچنین این عروسک ها برای زمان خواب کودک برای آرا
رفتن به فضا ممکن است سرگرم کننده به نظر برسد، اما واقعیت این است که فضانوردان سال ها آموزش های وسیعی– هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی – می بینند تا سفر آنها از سیاره زمین به هر جای دیگری ممکن شود. هر وقت به اکتشافات فضایی فکر می کنیم تصاویری از مردانی به ذهنمان متبادر می شود که سر تا پا در لباس سفید پوشیده شده اند و کلاهی مانند تنگ ماهی بر سر دارند. حقیقت هم این است که لباس های فضایی برای بقا در خارج از زمین بسیار حیاتیند و بدون آنها فضانوردان
به حدی از خودسوزی رسیدم که هی دلم برای خودم میسوزه
قربون صدقه خودم میرم
هرچی دلم میخواد برای خودم درست میکنم
و نسبت به همه بی حس شدم اصلا برام مهم نیست دیگه کسی برام بمونه یا نه ...
حتی آدمای بی شناخت زندگی که یه روزی بودن و دیگه نیستن لیاقتشون بیشتر از این نبوده ... والا ع
خیلی خوبه که دیگه حرف زدن یا نزدنشون منو ناراحت نمیکنه و سرگرم کارای خودمم ...
خدایا ماه رمضون امسالو بهتر از پارسال کن
حالا که فکر میکنم ماه رمضون پارسال خیلی ب بود و هیچ فیضی ن
از اینکه دارم اینجا مینویسم...غمگینم...برای آدمی که بیشتر از وبلاگ، کانال میخونه و تو کانالش مینویسه...اینجا بودن غم انگیزه...البته بازم خداروشکر (با لحن مهران مدیری تو هیولا)...که اینجا هست سرگرم میشم...هی چرخیدم و هی وبلاگ فالو کردم و هی کامنت گذاشتم...منی که معمولا خواننده خاموش بودنو ترجیح میدم...!!
به دوران زیبای پیامک بازی هم برگشتیم...و بازم خداروشکر (همچنان با همون لحن) که سرویس پیامک دادنو قطع نکردن...آره بیاید جنبه های مثبت این قضیه رو ببینی
☆با مامانم تلفنی صحبت میکردم.صداش پر از غم بود و میگفت خیلی سخت میگذره.مادری که عادت کرده همیشه بچه هاش بیان و برن و خونه اش پر از شلوغی و سروصدا باشه.بهش میگم چاره ای نیست.یه جوری باید خودمون رو سرگرم کنیم که این روزها بگذرن.
☆من برعکس مامانم هیچوقت وقت اضافه ای نداشتم که به این چیزها فکر کنم.اینجا همیشه یه کاری برای انجام دادن هست.فقط باید انتخاب کنم که حالا وقت چیه و کدوم کار باید انجام بشه! متاسفانه نوشتن و وبگردی و دیدن فیلم هایی که نیمه ک
این کیک های کیک ذرت Mini Candy به راحتی تهیه می شوند و چنین دسر هالووین جالب هستند! اگر به دنبال ایده های غذای مهمانی هالووین هستید ، اینها برای اشتراک گذاری مناسب هستند.
برای سرگرمی بیشتر دستور العمل های هالووین ، کیک یخ جعبه ذرت آب نبات ، کیک خاکی و شکلات ذرت شکلات کیک شیرینی کیک من را بررسی کنید!
این کیک های پنیر ذرت Mini Candy به راحتی تهیه می شوند و چنین دسر سرگرم کننده ای برای هالووین!
IDEA HALLOWEEN HALLOWEEN PARTY IDEAبنابراین فردا روز اول اکتبر است و من در حال
یه جاهایی هست که شده پاتوق پیرمردهای غیور، بعضی از پاتوق ها چند نفرس و بعضی هم یه نفره! وقتی چند نفر از پیران عزیز رو می بینی که دارن با هم می گن و می خندن با وجود این که دلت می گیره امّا صدای قهقهه شون دلگرمت می کنه که سرگرم هستن و وقتشون بهتر می گذره. امّا بعضی جاها نه می بینی یه پیرمرد تک و تنها نشسته روی صندلی و در سکوت کامل، تک تک افراد و ماشین هایی که از جلوش عبور می کنن رو زیر و بالا می کنه تا اوقاتش بگذره و روزش شب بشه. دو جا می شناسم که هر وق
یکی از اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی برای کودک راکر می باشد, راکر ها وسیله ای سرگرم کننده هستند که کودک می تواند بر روی آن بنشیند و خود را تاب دهد, راکر ها وسیله ای استاندارد بوده و برای کودکان ایمن هستند. 
راکر کودک می تواند برای مدت ها کودک را سرگرم کنند . 
امروزه راکر های مختلفی با انواع کیفیت و برند های مختلف در بازار موجود هستند که قیمت آنها در بازار ایران بر اساس نوع برند, کیفیت و وارداتی یا تولید داخل کشور متفاوت هست و تنوع قیمتی و مدل ها
گفتم باور دارم ولی دلم آرام نمی گیرد. گفت آرامش را هم بخواه. آرامش را خواستم. در این نوشته ها تکرار کرده ام که تقریبا بی قراریم را قرار بخشیده اند. پنج شنبه افطاری دعوتیم. نمی خواهم بروم. صورت ها و صدا های نا آشنا و من باید لبخند زنان تاب بیاورم. نسخه ی استاد برایم این بود که خودم را مشغول کنم. آمدم فیلم ببینم. دیدم شاید امام زمان راضی به اینطور وقت گذراندن نباشند. آمدم سه تا کتابی که از نمایشگاه خریده ام را شروع کنم، یاد شنبه افتادم و احساس کردم ح
یک خواب تکراری هم هست که معنایش را نمی دانم.

زیاد پیش می آید که  صبحها من هنوز خوابم و نزدیک است که آفتاب طلوع کند. در چنین مواقعی معمولا خواب می بینم زائر یکی از حرمها هستم و یا قرار است حرم بروم و یا از حرم بر می گردم.

تعبیرش را نمی دانم. نوجوان که بودم به مادرم می گفتم شیطان برای اینکه نمازم قضا شود مرا با خوابی که دوست دارم سرگرم می کند.

عروسک روروئک دار Weisida ،عروسکی شبیه انسان بوده که کودک میتواند با همزاد پنداری با آن او را مانند فرزند خود دانسته از بازی با آن لذت ببرد. این پک عروسک شامل یک روروئک نیز میباشد که کودک می تواند با قرار دادن عروسکش در آن با او بازی کند. این اسباب بازی از باکیفیت ترین پلاستیک های بهداشتی ساخته شده است و کودک میتواند به راحتی با آنها سرگرم شود و حس مسئولیت پذیری و اعتماد به نفسش افزایش یابد.
هرگز خود را با سوئیس و آلمان مقایسه نکنید زمانی که فلسفه را دور ریخته اید.
در میان مطالب مسخره،تهی و سرگرم کننده ی مجازی زمانی هم به اندیشیدن برای فکرتان اختصاص دهید.
در عصری داریم زندگی میکنیم که تمام شبکه های مجازی به دلیل ماهیت خنده دار،بذله و شوخیشون طرفداران بی شماری دارند و کانال هایی که شمارا با مفاهیم جدید و جدی آشنا می کند درحاشیه قرار گرفته اند،در شرایطی که این کانال های فلسفی هستند که می توانند چهارچوب فکری شمارا به سوی آزادی خوا
Armored Squad: Mechs vs Robots v1.7.9  – بازی اکشن جالب نبرد روبات ها اندروید
نسخه اصلی 
امکان بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین
Armored Squad: Mechs vs Robots بازی جدید، سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و نبرد روبات ها از استودیوی بازیسازی FoxForce Games برای اندروید است که برای اولین بار در ایران جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! با نصب Armored Squad: Mechs vs Robots برروی گوشی و یا تبلت اندرویدی تان می توانید یک بازی اکشن جالب
اهمیت به کودکان

در سفر خود به وان نگران مشغول شدن کودکان و خرید برای آنها نباشید. وان ای وی ام با محیا کردن فضای مخصوص بازی و سرگرم کننده برای کودکان و همچنین چندین فروشگاه پوشاک و 2 فروشگاه جذاب اسباب بازی، مکان مناسبی برای خرید و تفریح فرزندان شما است. برندهایی نظیر ال سی وایکیکی ، پانچو ، ای-ببک ، کارتال یوواسی ، تویزشاپ و تورو اینترتینمنت، پوشاک و اسباب بازی کودکان را با کیفیت عالی ارائه داده اند.

منبع : تور زمینی وان از تبریز

دانلود بازی جذاب Evoland 2 برای اندروید
دانلود بازی نوستالژیک سرزمین اوو+ دانلود رایگان با لینک مستقیم + دیتا
با Evoland 2 یا سرزمین اوو ۲  کلی خاطرات بامزه و جذاب برای شما زنده خواهد شد؛ زیرا در بازی ساخته شده  توسط  Playdigious برخی از عناصر بازی‌های قدیمی نیز وجود دارند. این بازی در سبک نقش آفرینی بوده و گرافیک کارتونی دارد. بازی اکثرا دو بعدی بوده و می‌تواند با گیمپلی ۲۰ ساعته خود شما را بسیار سرگرم کند.
سرزمین اوو ۲ تنها یک بازی نبوده و با پیشرفت در

عروسک خرس ولنتاین قلب به دست دارای پوشش فوق العاده نرم که درون آن پر شده از پنبه یک اسباب بازی پر طرفدار و سرگرم کننده است که با شخصیت منحصر به فردی که دارد شادی را به ارمغان خواهد آورد و بهترین هدیه برای کودکان و بزرگسالان در انواع مناسبت ها همچون تولد ، روز ولنتاین خواهد بود.
برچسب‌ها: عروسک خرس, خرس ولنتاین, ولنتاین
ادا بازی یا پانتومیم یک بازی رایگان گروهی و هیجان انگیز هست که میتونه ساعت ها شمارو در جمع خانواده یا فامیل و دوستان سرگرم خواهد کرد شما با نصب برنامه میتوانید موضوعی که برنامه لذای شما مشخص میکند شما با حرکات و رفتار باید به طرف مقابل خود بفهمان ک چه کلمه ای یا موضوعی است
ادامه مطلب

...و آن روزی که دستان محبت آسمان را شاد می بیند!
وقلب تو دگر غمگین ماندن نیست.
نه پیکاری ز زشتی ها در این دنیا.
نه زجر کودکی گریان!
و نه سقفی به روی خانه ی امید ، آوار می گردد.
همان روزی که دست مهربانی ها شود پیدا.....
تولد می شود آغاز....!
-
دلم سرگرم ماندن نیست.
و خوبی ها چه ناپیداست.
اگرچه آرزوی آن تولد بر دلم مانده!

و اینک آرزومندم 
 روز تولد انسانیت وجوانمردی در سراسر دنیا
بیست و نهم مرداد سال یک هزار و سیصد ونود و هشت
تولدم مبارک....

.
درود برشما
امیدوارم سلامت باشید امروز میخواهم به شما کانال فان لایو در یوتیوب را معرفی کنم که یک کانال با ویدیو های فان و سرگرم کننده میباشد.در اینجا چند عکس ار نمایه کانال برای شما به نمایش میگذارم
{https://www.youtube.com/channel/UCFai1NIo8FoipyBIKTP32ug?view_as=subscriber}
وظیفه فلسفه عبارت است از آماده کردن نرم‌ترین فرود ممکن خواسته‌های ما بر روی دیوار ا‌نعطاف ناپذیر واقعیت.
..
وقتی چیزی سکوت اتاق غذاخوری را بر هم می‌زند؛ چرا وسط شام بروید و فقط به این دلیل که برده‌ها سرگرم صحبت هستند، شلاق را بیاورید؟

بخش‌‌هایی از کتاب تسلی بخشی ‌های فلسفه، آلن دوباتن

ادامه مطلب

پدرم نقل می کرد که پدربزرگمان آقا سید حسین در آغاز شب پس از خوردن شام در حالی که فرزندان سرگرم بازی بودند، می خوابید، سپس دو ساعت پیش از سر زدن سپیده صبح برای عبادت و مطالعه بر میخاست.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی)، صفحه 4
 حضرت صادق ع میفرمود سه کس سلام نکند کسی که همراه جنازه رود و کسیکه بنماز جمعه میرود ودر حمام شرح فیض ره گوید زیرا که این اشخاص خاطرشان مشغول وبخود سرگرم. هستند پس باکی بر انها نیست اگر سلام نکنند ونیز انحضرت ع فرمود از فروتنی و تواضع این استکه بهر که بر خورد کردی سلام کن حضرت باقر ع فرمود امیرامومنین. ع بمردمی گذر کرد وبر انها سلام کرد وبر انها سلام کردانها در جواب. گفتند و علیکالسلامورحمه الله و برکاته و مغفره ورضوانه پس امیرالمومنین ع بدا
چراغ های نئون برای مهمانی ها سنتی هستند اما اگر از بعضی از آنها برای دکوراسیون منزل استفاده کنیم ، چه می شود؟ نئون به فضای داخلی ساده سرگرم کننده اضافه می کند ، یک مهمانی را به ارمغان می آورد ، هر فضایی را لمس می کند ، سرگرم کننده و غریب است و ایده های زیادی برای امتحان کردن وجود دارد ، از کلمات و عبارات گرفته تا تصاویر و حیوانات مختلف. من چند ایده برای استفاده از چراغ های نئون در خانه شما با سبک آماده کرده ام ، بیایید نگاهی بیاندازیم.
چراغ های
مدتها پیش، فیلمی دیدم که در پایان داستان، به مخاطب می‌گفت تمام اتفاقاتی که شاهدشان بودیم، صرفا ساخته و پرداختۀ ذهن یک پسربچۀ 8 ساله بودند.
امروز به این فکر می‌کردم که در روزهای اخیر، انقدر مسائل احمقانه با راه حل‌های احمقانه‌تر مطرح شده‌اند که آدم شک می‌کند که نکند من هم دارم در ذهن یک بچه زندگی می‌کنم؟ یک بچۀ لوس که وقتی که نمی‌تواند رضایت اطرافیانش را به دست بیاورد، لج می‌کند و سعی می‌کند یک چیزی که برایشان مهم است را از آنها بگیرد ت
وقتی نگرانم، به پناهگاهم می‌روم.هیچ نیازی به مسافرت ندارم. رفتن و پیوستن به قلمرو خاطرات ادبی‌ام کفایت می‌کند.زیرا چه وسیله تفریحی شریف‌تر و چه همصحبتی سرگرم کننده‌تر از ادبیات وجود دارد و چه هیجانی لذت بخش‌تر از هیجانی است که کتاب خواندن نصیب انسان می‌کند؟!
نقل قول از یک کتاب که نمی‌خوام اسمش رو بگم!
وقتی نگرانم، به پناهگاهم می‌روم.هیچ نیازی به مسافرت ندارم. رفتن و پیوستن به قلمرو خاطرات ادبی‌ام کفایت می‌کند.زیرا چه وسیله تفریحی شریف‌تر و چه همصحبتی سرگرم کننده‌تر از ادبیات وجود دارد و چه هیجانی لذت بخش‌تر از هیجانی است که کتاب خواندن نصیب انسان می‌کند؟!
نقل قول از یک کتاب که نمی‌خوام اسمش رو بگم!
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش!
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش!
یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری
راضی به همین چند قلم مال خودت باش!
دنبال کسی باش که دنبال تو باشد!  
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش!
پرواز قشنگ است ولی بی غم ومنّت
منّت نکش از غیر و پر و بال خودت باش!
صدسال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش!
خب!
میخوام تفسیر کنم توجه کنید  :دی
بچه که کار بدی میکنه بهش میگن برو تو اتاقت درم ببند! (البته باکلاسا و مایه دارا اینجورین ما رو اون زمان یه چیزی میگفتن که خودمون گریون میرفتیم تو اتاق)
چرا؟؟؟
چون به کارای بدش فکر کنه (اگه تو اتاقش سرگرمی نباشه البته!)
فکر کردن به کارای بدت باعث میشه بدونی مقصری.‌. وقتی میفهمی مقصری حالت بد میشه.. بعد هی کارای اشتباهت یادت میاد و هی بدتر میشی.. واسه همین تنهایی و زندان حال آدمارو بد میکنه چون باعث میشه هی کارای
آمیرزا بازی متفاوت ، سرگرم کننده و فوق العاده جذاب در سبک کلمات است که شما را به چالشی بزرگ و شیرین دعوت میکند. هدف بازی پیدا کردن کلمات مورد نظر از بین حروف بهم ریخته شده است در این بین شما باید هوش و ذکاوت خود را در بین بزرگان و میرزاهای عرصه کلمات محک بزنید و اعتبار خود را افزایش دهید ، از میرزا دلاک مشتمالیان گرفته تا میرزا عالم خرمند همه و همه رقیبان سرسختی برای شما خواهند بود.
ادامه مطلب
آیا به عنوان یک پدر و مادر از قصه گفتن برای
فرزندان خود احساس رضایت میکنید؟ آیا می دانید قصه گفتن برای فرزندانتان چه بسیار
فایده هایی برای فرزنداتان دارد؟ آیا برای اینکه فرزند شما از زبان شما یا با شما
با واقعیت های زندگی از طریق داستان آشنا شود وقت می گذارید؟ آیا برای افزایش
خلاقیت و رویاپردازی کودک خود برای او داستان تعریف می کنید؟ آیا تا کنون قصه های
کودکانه برای فرزند خود تعریف کرده اید؟

جواب بسیاری از این سوال ها در این روزها اکثرا
"نه"
یک سری برنامه ها روی کامپیوتر هست، که حتی بعد از حذف نیز ردپایی از آنها باقی میماند
یک سری چیزها در زندگی هست که هر چقدر هم بگذرد باز هم تو نمیتوانی آنها را فراموش کنی..
هر چقدر هم میخواهی آدم جدیدی شو، سرگرم کاری شو ..
فراموش نشدنی ها، فراموش نمیشوند
درست مثل ردپای برنامه های قدیمی روی سیستم
مثل یک صفر و یک
امان از منی که فکر میکردم میشود با برنامه نویسی دوباره، همه چیز را از دوباره شروع کرد..
از صفر
صفرِصفر
اما گاهی وقت ها
بوی تو به مشامم میرسد
خودمو با بوتیک و شرکت سرگرم کرده بودم که بهت فکر نکنم
وقتی میام خونه انقدر خسته باشم که بدون اینکه لباسامو عوض کنم خوابم ببره و فکر نکنم به هیچی
ولی الان چی الان همش تو خونم و توی تک تک جاها میبینمت... مامان شبا دزدکی میره تو اتاقت و صدای گریه هاش بلند میشه...
همین الان هم انگار روبرومی انگار توی چارچوب در دست به سینه ایستادی و منتظری بلند شم با هم فیلم ببینیم چون حوصلت سر رفته
همش خیاله... توهمه... ببین چیکار کردی باهامون... باورت میشه دیروز چند تا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رهایی [ Wabi Sabi ]